Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Wojta Gminy Międzyrzec Podlaski

Utworzony przez mistinroots, 25 września 2010 r. o 12:15
Ja też myślę,że trzeba ciąle patrzeć na ręce "sprzedawczyków",nie dopuścić tych zwłaszcza co 2006r. pracowali w Krzewicy.Nie można ich brać do komisji.Pan Kapłan niech czuwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
Ja też myślę,że trzeba ciąle patrzeć na ręce "sprzedawczyków",nie dopuścić tych zwłaszcza co 2006r. pracowali w Krzewicy.Nie można ich brać do komisji.Pan Kapłan niech czuwa.
JEŚLI MAM MIEĆ WYBÓR POMIĘDZY OBECNYM WÓJTEM, A KAPŁANEM TO WOLĘ TEGO PIERWSZEGO. KAPŁAN WYSKOCZYŁ SROCE Z POD OGONA,A WY OCZEKUJECIE ZMIAN. PAMIĘTAJCIE, ŻE NAJWIĘKSZYM NIESZCZĘŚCIEM JEST ZASTĘPOWANIE DOTYCHCZASOWEGO GŁUPSZYM, A TO MI OFERUJECIE. JEŚLI KAPŁAN JEST SZCZYTEM MOŻLIWOŚCI KANDYDATÓW NA WÓJTA TEJ GMINY TO DAJCIE SOBIE SPOKÓJ. LEPIEJ PÓJŚĆ NA PIWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Kapłan jako osoba zbyt inteligentna z gminy został wygoniony. Wróci jak "Król Lew" i zwycięży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HENIEK napisał:
JEŚLI MAM MIEĆ WYBÓR POMIĘDZY OBECNYM WÓJTEM, A KAPŁANEM TO WOLĘ TEGO PIERWSZEGO. KAPŁAN WYSKOCZYŁ SROCE Z POD OGONA,A WY OCZEKUJECIE ZMIAN. PAMIĘTAJCIE, ŻE NAJWIĘKSZYM NIESZCZĘŚCIEM JEST ZASTĘPOWANIE DOTYCHCZASOWEGO GŁUPSZYM, A TO MI OFERUJECIE. JEŚLI KAPŁAN JEST SZCZYTEM MOŻLIWOŚCI KANDYDATÓW NA WÓJTA TEJ GMINY TO DAJCIE SOBIE SPOKÓJ. LEPIEJ PÓJŚĆ NA PIWO.
Każdy nowy wybór jest lepszy niż to co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HENIEK napisał:
JEŚLI MAM MIEĆ WYBÓR POMIĘDZY OBECNYM WÓJTEM, A KAPŁANEM TO WOLĘ TEGO PIERWSZEGO. KAPŁAN WYSKOCZYŁ SROCE Z POD OGONA,A WY OCZEKUJECIE ZMIAN. PAMIĘTAJCIE, ŻE NAJWIĘKSZYM NIESZCZĘŚCIEM JEST ZASTĘPOWANIE DOTYCHCZASOWEGO GŁUPSZYM, A TO MI OFERUJECIE. JEŚLI KAPŁAN JEST SZCZYTEM MOŻLIWOŚCI KANDYDATÓW NA WÓJTA TEJ GMINY TO DAJCIE SOBIE SPOKÓJ. LEPIEJ PÓJŚĆ NA PIWO.
drogi Heniu niedouku mowi sie wypadl sroce spod ogona to sie nazywa zwiazek frazeologiczny mowisz o wyborze ty chyba nie wiesz co to slowo oznacza mozesz sobie" wolec pierwszego" i nie widze powodu zebys mial nie isc na piwo a my pojdziemy i zaglosujemy na Pana Kaplana bo chcemy dac sobie szanse na lepsze jutro no to Heniu a teraz idziemy na jednego tra la la
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
calineczka napisał:
drogi Heniu niedouku mowi sie wypadl sroce spod ogona to sie nazywa zwiazek frazeologiczny mowisz o wyborze ty chyba nie wiesz co to slowo oznacza mozesz sobie" wolec pierwszego" i nie widze powodu zebys mial nie isc na piwo a my pojdziemy i zaglosujemy na Pana Kaplana bo chcemy dac sobie szanse na lepsze jutro no to Heniu a teraz idziemy na jednego tra la la
Calineczko, szkoda, że Ty nie uczęszczałaś pilnie na lekcje języka polskiego ! Gratuluję pisowni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
Każdy nowy wybór jest lepszy niż to co mamy.
chyba coś ci się popieprzyło i mylisz nazwisko z dostojnikiem kościelnym i dlatego chcesz na tego głupka głosować.Jeśli wasze ambicje sięgają takiego kandydata to faktycznie lepiej iść na piwo lub bara, bara. Barbara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara napisał:
chyba coś ci się popieprzyło i mylisz nazwisko z dostojnikiem kościelnym i dlatego chcesz na tego głupka głosować.Jeśli wasze ambicje sięgają takiego kandydata to faktycznie lepiej iść na piwo lub bara, bara. Barbara
Każdy ma prawo zabrać głos.Nie używaj takiego języka,bo zdradza twoje pochodzenie i niski iloraz inteligencji.A ja znam pana Kapłana i uważam,że to dobry wybór.Wyjdż z tego szamba i zobacz nowe możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
calineczka2 napisał:
Calineczko, szkoda, że Ty nie uczęszczałaś pilnie na lekcje języka polskiego ! Gratuluję pisowni !
calineczko 2 a ty widac ze starej daty jestes bo nie masz pojecia o jezyku w sieci nie uzywa sie pisowni ksiazkowej i to kolejny dowod ze zacofancy popieraja pana M jak masz dzieci to zapytaj je jak sie pisze smsy i maile? zascianko zacofanko a wyrazenie zwiazek frazeologiczny uzyte zostalo jak najbardziej poprawnie a i znakow przestankowych tez sie wlasciwie nie uzywa a uzywanie duzych liter swiadczy o podniesionym glosie dlatego twoje "Gratuluje pisowni !"zakonczone wykrzyknikiem to maslo maslane czyli pleonazm wracajac do meritum ja glosuje na Pana Kaplana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niko napisał:
Każdy ma prawo zabrać głos.Nie używaj takiego języka,bo zdradza twoje pochodzenie i niski iloraz inteligencji.A ja znam pana Kapłana i uważam,że to dobry wybór.Wyjdż z tego szamba i zobacz nowe możliwości.
W całości popieram. Doskonale znam pana Kapłana i mogę powiedzieć jedno nigdy nie słyszałam aby na kogoś się darł czy kogoś poniżał. Nie słyszałam też aby używał przekleństw. A kilka razy słyszałam na "imprezkach gminnych" jakim rynsztokowym językiem potrafi posługiwać się obecny wójt. Będę głosowała na pana Kapłana bo cenię ludzi kulturalnych i dobrze wychowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan M.Maleszyk to jeden z nielicznych kandydatów znających i rozumiejących działanie i sens administracji samorządowej .Doświadczenie i praca na różnych szczeblach samorządu predysponują Go kandydowania na różne poziomy administracji samorządowej.Zamiast chamskiej i prymitywnej krytyki proponuję aby Ci znawcy 32 liter polskiego alfabetu,zajęli się bardziej konkretnym zajęciem np.czyszczenie rowów melioracyjnych w swojej gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
Pan M.Maleszyk to jeden z nielicznych kandydatów znających i rozumiejących działanie i sens administracji samorządowej .Doświadczenie i praca na różnych szczeblach samorządu predysponują Go kandydowania na różne poziomy administracji samorządowej.Zamiast chamskiej i prymitywnej krytyki proponuję aby Ci znawcy 32 liter polskiego alfabetu,zajęli się bardziej konkretnym zajęciem np.czyszczenie rowów melioracyjnych w swojej gminie.
drogi Krzysztofie zaglosuj na pana Marka wolna wola i nie bedzie mu tak smutno ze nikt go nie chce on nie liczy sie w tej rozgrywce szkoda pixeli w monitorach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
calin napisał:
drogi Krzysztofie zaglosuj na pana Marka wolna wola i nie bedzie mu tak smutno ze nikt go nie chce on nie liczy sie w tej rozgrywce szkoda pixeli w monitorach
Zgadzam się , Pan M Maleszyk w ostatnich wyborach w których kandydował w gminie Międzyrzec otrzymał 49 głosow na ok. 40000 głosujących. Tylko deb*** nie wyciąga z tego wniosku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę kultury mogłoby się pojawić na tym wsiowym forum. Jak nie wyciągniesz z tego wniosku to też cię nazwę deb****.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
trochę kultury mogłoby się pojawić na tym wsiowym forum. Jak nie wyciągniesz z tego wniosku to też cię nazwę deb****.
wypowiedź powyższa kierowana jest do jednego z mniej uprzejmych forumowiczów - obserwatora. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że Kapłan urodził się na wsi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kapłan, po wypowiedziach na tym forum można stwierdzić, że PR nie jest pana mocną stroną. Skoro nie potrafi pan właściwie zadbać o swój wizerunek, jak chce pan zadbać o wizerunek gminy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='niko' date='19 październik 2010 - 22:59 ' timestamp='1287521980' post='364668'] Każdy ma prawo zabrać głos.Nie używaj takiego języka,bo zdradza twoje pochodzenie i niski iloraz inteligencji.A ja znam pana Kapłana i uważam,że to dobry wybór.Wyjdż z tego szamba i zobacz nowe możliwości Jeśli o poziomie inteligencji ma świadczyć wymyślenie takiego kandydata jak kapłan to gratuluję. Tylko dlaczego próbujecie uszczęśliwić tą miernotą mieszkańców gminy M-c.Chyba o tym wyborze zdecydowało wasze jak piszecie pochodzenie. Znaleźliście sobie równego sobie kandydata. Głosujcie na pana od rysunku -dobry fachowiec od samorządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam sondaże ? Kto traci a kto zyskuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy to prawda że Kapłan urodził się na wsi ?
jakis ty nieobyty wiekszosc kaplanow w tym kraju urodzila sie na wsi to zadna tajemnica ani ujma jak sadze a Michaluk urodzil sie w Wielkim Jablku co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 80

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...